Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Twee werelden

roman

Elizabeth Musser

Prijs: € 26,-
Voorraad#stock_type# onbekend
Ook verkrijgbaar als:
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789029725422
Auteur(s) : Elizabeth Musser
Taal : Nederlands
Onderwerp : Vertaalde literaire roman, novelle
Thema : Historische romantiek
Uitgever : Voorhoeve
Verschenen : Juli 2021
Druk : 1
Uitvoering : Paperback
Conditie : Nieuw
Pagina's : 384
Afmetingen : 215 x 140 x 35 mm
Gewicht : 538 gram
Beschrijving

De historische roman 'Twee werelden' van Elizabeth Musser is het eerste deel in haar serie over de Algerijnse Onafhankelijkheidsoorlog.

Frankrijk, 1961. Gabriëlle Madison, de dochter van een naar Senegal uitgezonden zendingsechtpaar, komt voor het volgen van een zomercursus naar Frankrijk en wordt verliefd op docent David Hoffman. David is een jood, die als enige van zijn familie de vernietigingskampen heeft overleefd. Hij kan niet vergeten, en al helemaal niet vergeven, wat hem is aangedaan. Gabriëlle raakt in gewetensnood door haar gevoelens voor deze cynische jongeman. Buiten haar medeweten betrekt hij haar bij zijn activiteiten die verband houden met de Algerijnse Onafhankelijkheidsoorlog. Al Gabriëlles opvattingen over geloof en vergeving lijken niet meer te kloppen. Ver van huis en gevangen in een gevaarlijk web van intriges beseft ze dat ze nog heel veel moet leren.

'Twee werelden' verscheen eerder onder de titel 'Beladen verleden'. De serie gaat verder met 'Twee testamenten' en 'Twee bestemmingen'.

Velden met een * zijn verplicht