Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Levend getuigenis

Gesprekken over 100 jaar SGP

Adriaan Van Belzen

Prijs: € 7,50
Voorraad#stock_type# onbekend
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789490165277
Auteur(s) : Adriaan Van Belzen
Taal : Nederlands
Onderwerp : Politieke geschiedenis en geschiedenis van de internationale betrekkingen
Uitgever : Lucas Boeken
Verschenen : April 2018
Uitvoering : Ingenaaid
Conditie : Nieuw
Pagina's : 221
Beschrijving

Normaal € 14,95

Titel: Een levend getuigenis
Ondertitel: gesprekken over 100 jaar SGP
Auteur: Adriaan van Belzen
Uitgever: Lucas Boeken - juni 2018
Type: Paperback
Bladzijden: 221
Illustraties: Ja z/w
EAN: 9789490165277
Nur: 697

Op 24 april 1918 werd in Middelburg de SGP opgericht. Ter gelegenheid van het honderdjarig bestaan van de SGP zijn in dit boek veertin gesprekken opgenomen met personen die nauw bij de partij betrokken zijn (geweest).

Behalve dat ze uitgebreid over hun prominente rol in de politiek vertellen, spreken ze zich uit over verleden en heden van de SGP, met de bijbehorende hoogte- en dieptepunten, de betekenis van de diverse partijleiders, de vrouw in de politiek, het functioneren van artikel 36 NGB, de verhouding tussen getuigende en praktische politiek enzovoort.

Al met al krijgt de lezer hierdoor een indruk hoe Bijbels genormeerde politiek op lokaal, provinciaal, landelijk en Europees niveau in praktijk gebracht wordt. Tot slot reageren een aantal politici uit de Tweede Kamer op het jubileum van de oudste politieke partij van Nederland.

Velden met een * zijn verplicht