Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Dwaalkoers kokoseiland[e-boek e-boek]

Gerbrand Kip

Dwaalkoers kokoseiland
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 19,95
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789464624441
Auteur(s) : Gerbrand Kip
Taal : Nederlands
Onderwerp : Geschiedenis
Uitgever : Aspekt B.V., Uitgeverij
Verschenen : April 2022
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 664
Beschrijving

Kokoseiland oefent een bijzondere aantrekkingskracht uit op een indrukwekkend gezelschap avonturiers sinds de roof van Limagoud in 1820 door kapitein Thompson van de Mary Dear. Op zijn sterfbed zou de kapitein namelijk hebben opgebiecht dat hij zijn buit, waaronder een manshoog gouden beeld van de Maagd Maria, op dit eiland verborgen had. Talloze expedities plunderden, brandschatten, beschoten en groeven het eiland af zonder de schat te vinden. De beruchte 'Kokoskoorts' nam na deze teleurstellingen echter niet af.

De auteur, zelf bevangen door de Kokoskoorts, deed jarenlang onderzoek naar deze expedities en komt met een unieke kroniek van deze fortuinzoekers. Stap aan boord met zelfverzekerde wichelroedelopers, Britse coureurs, fraudeurs, zwaarbewapende suffragettes en vrijmetselaars.

Velden met een * zijn verplicht