Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Lea en Rachel volgen 4 - eBoek[e-boek e-boek]

Andrea van Hartingsveldt-Moree

Lea en Rachel volgen 4 - eBoek
Dit is een ePub ePub e-boek
Prijs: € 6,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Ook verkrijgbaar als:
Let op: dit is een ePub ePub e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789462782136
Auteur(s) : Andrea van Hartingsveldt-Moree
Taal : Nederlands
Onderwerp : Bijbelse handboeken
Uitgever : Uitgeverij De Banier
Verschenen : April 2015
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Beschrijving

In het dagelijkse leven van vrouwen zijn vaak veel vragen. Wat moet ik doen? Wat gebeurt hier? Waarom overkomt mij dit? Je vindt dergelijke vragen ook terug in het leven van veel vrouwen uit de Bijbel. Hun levensleiding bevat antwoorden voor vrouwen vandaag.

In deel 1 in de serie Vrouw Vandaag is geluisterd naar wat Gods Woord zegt over de bedoeling van het leven van vrouwen. Welke 'taakomschrijving' geeft de Heere? Van daaruit roept de Heere om Hem te volgen van dag tot dag. Ook daarvoor geeft Gods Woord onderwijs. In deel 2 volgden we Sara en Hagar en in deel 3 Rebekka. In dit vierde deel gaat het over het leven van Lea en Rachel. Wat een vragen en raadsels zijn er in het leven van deze zussen! Wat een strijd is er onderling! Wat een onbegrepen wegen! Maar de Heere leidt hun leven van dag tot dag.

Deze dertien Bijbelstudies zijn eerder verschenen in de rubriek Vrouw Vandaag in het christelijke tijdschrift de GezinsGids. Voor dit boekje zijn ze bewerkt en gebundeld. De Bijbelstudies zijn zowel individueel als in groepsverband te gebruiken.

Velden met een * zijn verplicht