Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

De schaduwen van Rome[e-boek e-boek]

Februari 1944. In een belegerde stad is niemand te vertrouwen.

Joseph O'Connor

De schaduwen van Rome
Dit is een ePub3 ePub3 e-boek
Prijs: € 12,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub3 ePub3 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789402328639
Auteur(s) : Joseph O'Connor
Taal : Nederlands
Onderwerp : Spannende boeken
Thema : Tweede Wereldoorlog fictie
Uitgever : Boekerij
Verwacht : April 2026
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 352
Beschrijving

Gebaseerd op het waargebeurde verhaal van de Ierse priester Hugh O'Flaherty, die meer dan 6500 mensen redde van de nazi's

Februari 1944. Zes maanden geleden werd Rome bezet door Duitse troepen. De opmars van de geallieerde strijders die vijf weken eerder bij Anzio zijn neergestreken, vijftig kilometer zuidelijker, stuit op hevige weerstand.

In de belegerde stad maakt contessa Giovanna Landini deel uit van een verzetsgroep die bekendstaat als 'Het Koor'. Hun missie is om vluchtelingen te verbergen en ontsnapte geallieerde soldaten te helpen ontsnappen uit Rome, waar de situatie elke dag onheilspellender wordt onder het bewind van Gestapo-baas Paul Hauptmann.

Als de contessa zich op een nacht vermomd door de gevaarlijke straten haast, treft ze een bewusteloze man aan. Ze brengt hem in veiligheid en ontdekt dat hij geen papieren heeft. Is hij een ontsnapte krijgsgevangene? Een dubbelspion? Een deserteur? Een partizaan? Terwijl hij zweeft tussen leven en dood, verborgen in een geheime schuilplaats, kan de waarheid over zijn identiteit de dood voor hen allen betekenen.

In de pers

'De spanning neemt nooit af. Het is bezwerend, sensueel en magnifiek geconstrueerd - zonder enige spanning op te offeren.' The Sunday Times

'Een aangrijpend drama met de onwaarschijnlijkste helden, voor wie de lezer bij elke stap zal juichen.' The Washington Post

'O'Connor combineert spannende verhalen met oog voor eigenzinnige menselijke details. Een meesterlijke verhalenverteller.' The Times

Velden met een * zijn verplicht