Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Is vriendschap 4ever[e-boek e-boek]

Manon Sikkel

Is vriendschap 4ever
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 9,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Ook verkrijgbaar als:
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789048804191
Auteur(s) : Manon Sikkel
Taal : Nederlands
Onderwerp : Fictie 10 12 jaar
Thema : Kinderen / tieners: persoonlijke en sociale onderwerpen: vrienden en vriendschappen
Uitgever : Moon
Verschenen : December 2009
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Beschrijving

Ik heb een fantastisch leven, vind ik zelf. Ik ben waanzinnig aardig, superslim, razend grappig, megagetalenteerd en superduperpopulair. Ik heb twee vriendinnen: Cato en Sofie. Of moet ik zeggen: ik hád twee vriendinnen? Ooit hebben we elkaar beloofd om altijd vrienden te blijven, maar dat was vorig jaar. Dat was vóór er een jongen in mijn leven kwam. En liefde, zo weet ik, is niet voor eeuwig. Maar vriendschap, vraag ik mij af, is vriendschap 4ever?

Is vriendschap 4ever? is het tweede deel over IzzyLove en werd getipt door de Nederlandse Kinderjury. Schrijfster Manon Sikkel won twee keer de prijs van de Nederlandse Kinderjury en kreeg ook een Pluim van de Senaat.

Velden met een * zijn verplicht