Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Jong zijn in twee werelden

B. Labee

Prijs: € 16,50
Voorraad#stock_type# onbekend
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789033123429
Auteur(s) : B. Labee
Taal : Nederlands
Uitgever : Uitgeverij Den Hertog
Verschenen : December 2018
Uitvoering : Gebonden
Conditie : Nieuw
Pagina's : 128
Beschrijving

Over de auteur

Labee, ds. B.

Ds. B. Labee (1968) is sinds 2012 predikant van de Gereformeerde Gemeente te Veenendaal. Daarvoor diende hij de gemeente Tricht-Geldermalsen (2008).

Auteur: Labee, ds. B.
Titel: Jong zijn in twee werelden
Ondertitel: Leven als Daniël en zijn vrienden
Bindwijze: gebonden
Bladzijden: 126
ISBN: 9789033123429
Druk: 4e

Voor Daniël en zijn vrienden stond dit vast: leven met de Heere betekent afzondering van de wereld. Wel in, maar niet van de wereld.

In deze wereld, leeg van God en vol van duivelse verleidingen, een plaats innemen en tóch afgezonderd leven, hoe is dat mogelijk? Het geheim ligt in de kracht van de vreze des Heeren die staande houdt. Een leven dicht bij de Heere.

Leven in twee werelden wordt geïllustreerd in de geschiedenis van Daniël en zijn vrienden. Op aansprekende wijze tekent ds. Labee hun leven in hun omgeving, waarbij hij voortdurend lijnen trekt naar nu. Duidelijk wordt hoe verrassend actueel Gods Woord is.

Een aansprekend boek voor jongeren vanaf 16 jaar. Tevens geschikt als belijdenisgeschenk.

Velden met een * zijn verplicht