Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Weekend[e-boek e-boek]

50 voor-, 50 hoofd-, 50 nagerechten

Delicious.

Weekend
Dit is een ePub3 ePub3 e-boek
Prijs: € 12,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Ook verkrijgbaar als:
Let op: dit is een ePub3 ePub3 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789043937474
Auteur(s) : Delicious.
Taal : Nederlands
Onderwerp : Eten en drinken
Thema : Snel en makkelijk koken
Uitgever : Kosmos Uitgevers
Verschenen : Juli 2025
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 327
Beschrijving

In Weekend van delicious. vind je 150 snelle en simpele recepten die koken in het weekend tot een waar genot maken.
Van de makers van Delicious en kookboekenauteur Janneke Philippi, biedt dit boek volop inspiratie voor gezellige kookmomenten.
Met:

  • 50 voorgerechten
  • 50 hoofdgerechten
  • 50 nagerechten
  • plus handige menusuggesties voor elk moment


Of je nu kiest voor een smaakvolle quiche met asperges en daslook of een verfijnde Hollandse-garnalentartaar,
Weekend bevat recepten die perfect passen bij een ontspannen weekend.
Met gerechten die zowel eenvoudig als indrukwekkend zijn, is dit boek ideaal voor enthousiaste thuiskoks en lekkerbekken.


Laat je inspireren door de veelzijdigheid van dit kookboek en maak van je weekendmaaltijden iets bijzonders.


Kookboeken van Janneke Philippi zijn altijd aantrekkelijk. Niet alleen door de vormgeving en sfeervolle fotos,
maar ook vanwege de alledaagse en haalbare recepten. Nederlands Dagblad

Velden met een * zijn verplicht