Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Doe en denk als Boeddha en andere zenmeesters[e-boek e-boek]

Leef in het nu, streef naar eenvoud, wees vriendelijk voor anderen

François Busson

Doe en denk als Boeddha en andere zenmeesters
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 8,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Ook verkrijgbaar als:
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789043930871
Auteur(s) : François Busson
Taal : Nederlands
Onderwerp : Psychologie
Thema : Zenboeddhisme
Uitgever : Kosmos Uitgevers
Verschenen : December 2023
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Beschrijving

'Doe en denk als Boeddha (en andere zenmeesters)' bevat vele wijze boeddhistische lessen die je in het dagelijks kunt gebruiken om moeilijkheden te overwinnen en om te gaan met tegenslag. De lessen zijn eenvoudig, maar diepzinning. Ontdek vergankelijkheid met Bodhidharma, gelukkige nuchterheid met Dogen, goed en kwaad met Ikkyu, vastberadenheid, doorzettingsvermogen en geduld met Hakuin en compassie met Ryokhan.

Zen is een oefening die meer gehecht is aan daden dan aan woorden, en daarom zijn er ook enkele praktische oefeningen om écht zen te worden.

Velden met een * zijn verplicht